להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

צרעה מזרחית

הדברת צרעה מזרחית במחיר משתלם עם אחריות לחצי שנה

איך מזהים צרעה מזרחית, האם היא נחשבת לצרעה מסוכנת, מה עושים אם מוצאים קן שלה בבית, איך מדבירים אותה ללא סכנה וכמה זה עולה? את כל התשובות תגלו עכשיו.

את הצרעה המזרחית (Vespa orientalis) רובכם מכירים בשם "דבור", ומדובר בחרק מרתק מאוד מסיבות רבות. הצרעה הזו למדה כיצד להסתגל לתנאי האקלים בישראל על ידי קירור הגוף שלה בעזרת הכנפיים, ולכן ניתן למצוא אותה בכל חלקי הארץ, כולל בדרום. אתם תתחילו לראות אותה בעונת האביב ולכל אורך הקיץ, ומומלץ להדביר אותה בהקדם, לפני שהמלכה תסתתר בחורף ותקים קן חדש. אנחנו בחברת SOS צרעות נשמח להיפטר ממנה עבורכם במחיר זול ומשתלם, ונוכל להגיע אליכם תוך שעה אחת מהרגע שבו תזמינו אותנו. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר, ותוכלו להיפרד מהצרעות לשלום.

 

הזמינו נגד צרעה מזרחית הדברה מקצועית מהיום להיום
סילוק הקן של צרעות מזרחיות כולל פירוק
מחיר מ-250 ₪
טיפול ללא עלות במידה והקן חוזר לאותו מקום (בטווח של חצי שנה)
חיסול הקן בקירות, במזגן, בארון חשמל, בארגז תריסים ועוד
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה מהירה – תוך שעה אצלכם!

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

צרעה מזרחית

 

איך נראית צרעה מזרחית

 

איך לזהות צרעות מזרחיות?

לא קשה להבחין בין הצרעה המזרחית לבין סוגי צרעות נוספים, וזאת בעקבות צבע וצורת גופה, שמזכירים יותר את גופן של נמלים מאשר גופן של דבורים. זאת ועוד, מדובר בצרעה גדולה במיוחד שקשה מאוד לפספס אותה, כשהזכרים הם בגודל זהה למלכה.

לפניכם הסימנים שיעזרו לכם לזהות את הצרעה המזרחית.

מאפיינים זיהוי צרעה מזרחית
צורת גוף גופה של הצרעה מחולק למקטעים, כשבין החזה לבטן יש חלק צר מאוד שמפריד ביניהם
אורך גוף 25-35 ס"מ – נחשבת לצרעה גדולה
דפוס צבעים צבע גוף חום-אדמדם עם פס צהוב על הבטן וכתמים צהובים על הראש – בין העיניים
צבע רגליים חום-אדמדם
צבע מחושים חום בהיר

 

ככה נראית צרעה מזרחית

צרעות מזרחיות

 

ממה ניזונות צרעות מזרחיות?

לצרעות המזרחיות יש כמה מקורות מזון שנדרשים להן במקביל, מאחר שהן מאכילות את עצמן בסוג אחד ואילו מאכילות את הזחלים שלהן בסוג אחר:

צוף ופירות: זה המזון העיקרי של הצרעות הבוגרות, ממנו הן מקבלות סוכר.

חרקים: הצרעות הורגות חרקים או מחפשות חרקים מתים, ומאכילות את ילדיהן בחלקים של גופם, וכך הם מקבלים חלבון.

כוורות דבורים: בתוך הכוורות הצרעות מוצאות דבש (סוכר) ודבורים (חלבון), ותופסות 2 ציפורים במכה אחת. לכן לעיתים קרובות הצרעה המזרחית מקימה קן בסביבת כוורת דבורים.

 

שאלה חשובה – האם צרעה מזרחית מסוכנת?

לצרעה המזרחית יש עוקץ שמכיל ארס, אשר גורם לנפיחות וכאבים חמורים – כמו עקיצה של דבורה. עם זאת, העוקץ של הצרעה לא נותר בגוף והיא עצמה לא מתה לאחר העקיצה, מה שמאפשר לה לעקוץ מספר פעמים, וזה כבר עלול להיות מסוכן. אם אתם סובלים מאלרגיה לעוקץ של צרעות או אם מדובר בילדים קטנים או קשישים, עקיצות של צרעות רבות מדי עלולות להוביל למצב מסכן חיים, ולכן מומלץ להימנע מכך ולהזמין מדביר מקצועי בהקדם – לפני שזה קורה.

 

ריסוס צרעות מזרחיות בחצר של בניין מגורים משותף

צרעה מזרחית הדברה בחצר של בניין

 

מה עושים שיש קן של צרעה מזרחית בבית?

את קן הצרעה המזרחית תמצאו ככל הנראה בסדק בקיר, בארגז התריסים, במזגן או בארון החשמל, אף על פי שלעיתים הצרעה הזו מקימה את הקן שלה ישירות באדמה.

אם אכן מצאתם קן, דבר ראשון אל תילחצו. הצרעות האלה לא תוקפניות אלא אם כן הן חשות מאוימות. לכן מה שעליכם לעשות זה להתרחק לאט מהקן ומיד להזמין הדברת צרעות על ידי מדביר צרעות מומלץ שיוכל לחסל את כל הצרעות ולפנות את הקן מסביבתכם.

אם תצליחו לזהות את הצרעה, יידעו אותנו שזיהיתם כי אכן מדובר בצרעה המזרחית וספרו לנו איפה בדיוק מצאתם את הקן, על מנת שנוכל להיערך בהתאם לקראת ההגעה. התרחקו מהקן ואל תחששו – תוך שעה אנחנו נהיה אצלכם ונתחיל בהדברה.

 

קן ענק של צרעה מזרחית בעליית גג

קן צרעה מזרחית בעליית גג

 

איך להדביר צרעה מזרחית באופן מקצועי?

כדי לטפל בצרעות האלה לא מספיק לאתר כמה בודדות ולחסל אותן – צריך להדביר את הקן כולו.

1. לכן ראשית עלינו לחפש את הקן (זאת אלא אם כן אתם כבר יודעים היכן הוא נמצא), כשנוכל לעשות זאת גם אם נראה רק כמה צרעות בודדות.

2. לאחר מכן נבחר את שיטת ההדברה הטובה ביותר, בהתאם למיקום ולגובה שבהם הקן נמצא. נוכל להשתמש בחומר ריסוס שמאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה או במאבקת, וחשוב שנציין שהבחירה בחומר ההדברה היא מקצועית לחלוטין ואינה משפיעה על העלות.

3. לאחר שחיסלנו את כל הצרעות נפנה את הקן מהמקום, ואתם תקבלו מאיתנו אחריות למשך חצי שנה למקרה שבו ייבנה קן חדש באותו אזור שהדברנו.

 

כמה עולה להדביר קן של צרעות מזרחיות?

במקרה של צרעה מזרחית הדברה ומחירה מושפעים משני גורמים עיקריים:

1. האם צריך לחפש את הקן

2. האם יש גישה נוחה אליו.

חשוב לציין שלעיתים הקן נמצא בתוך חור שקיים בקיר, ואנחנו אוטמים את אותו החור לאחר ההדברה בעזרת קצף פוליאוריטן – ללא תוספת תשלום! רק אצלנו תזכו להדברה אמיתית שכוללת מניעה ואחריות לכל העונה, ועדיין תזכו במחיר זול ומשתלם, כשהעלות יכולה לנוע בין 250-700 ₪.

דילוג לתוכן