להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

איפה הקן

איפה הקן מסתתר? כך תדעו איך לחפש אותו

איפה צרעות מקננות, איך יודעים איפה הקן, למה כדאי לאתר את הקן לפני הזמנת מדביר ומה עושים אם לא מוצאים את הקן? כל התשובות מחכות לכם כאן.

אנחנו בחברת SOS צרעות מעוניינים לעשות הכל כדי לעזור לכם לשלם פחות על הדברה, כי כשאתם מרוצים אנחנו מרוצים, ואחת הדרכים להוזיל את שירותינו היא לחפש את קן הצרעות לבד ולהראות לנו את מיקומו. יחד עם זאת מחובתנו להזהיר שהצרעות עלולות להיות תוקפניות מאוד אם יזהו שמישהו מאיים על הקן שלהן, לכן עליכם לנקוט במשנה זהירות, וברגע שאתם מוצאים את הקן התרחקו ממנו ואל תנסו להתקרב אליו או לטפל בו בעצמכם. הרימו אלינו טלפון, ספרו לנו איפה הקן נמצא ואנחנו נגיע תוך פחות משעה כדי להדביר אותו בבטחה ובמחיר משתלם.

 

לא יודעים איפה קן הצרעות? פנו אלינו!
ניטור קן צרעות + הדברה מקצועית מחיר מבצע זול
טיפול ללא עלות במידה והקן חוזר לאותו מקום (בטווח של חצי שנה)
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה מיידית מהיום להיום

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

איפה יש צרעות

איך למצוא קן צרעות בבית ובחצר?

פעמים רבות צרעות יוצרות קנים בתוך בתים, למשל בחריצים בקירות או בכיסי חלונות, אך פעמים אחרות הן חודרות לתוך הבית ואילו הקן שלהן נמצא בחוץ, למשל בגג, במרפסת או על עץ. אז איך יודעים איפה הקן ומוודאים האם הוא אכן נמצא בתוך הבית או לא? זה פשוט – כל מה שצריך לעשות זה לעקוב אחרי הצרעות. זה אמנם ייקח קצת זמן, אך אם תציבו לצרעות פיתיון תוכלו למשוך אותן אליכם ולבדוק לאן הן לוקחות את מזונן.

איך מוצאים קן צרעות בעזרת פיתיון?

לאורך תקופת פעילותן הצרעות מחפשות מזון משני סוגים – מזון מתוק או חלבון. את המזון המתוק, כמו צוף של פרחים, הן מחפשות בתקופת האביב, ואילו את החלבון הן מקבלות מבשר או חרקים אחרים, ואותו הן מחפשות בקיץ. לכן הפיתיון שבו תשתמשו כדי לבצע הדברת צרעות ולאתר איפה נמצא קן צרעות צריך להיות מתאים לעונה. באביב השתמשו במים עם סוכר, ואילו בקיץ פשוט הציבו חתיכת בשר. הפיתיונות האלה ימשכו את הצרעות, ואחרי מספר דקות הן יתעופפו מהן ויחזרו לקן – עקבו אחריהן ותוכלו לגלות איפה הוא נמצא.

מה לעשות אם לא מוצאים את הקן?

בצער רב השיטה הזו לא תמיד תעבוד, כי לפעמים הצרעות לא חוזרות ישירות לקן – במיוחד לא במהלך שעות היום – ולעיתים הקן נמצא במקום גבוה שלא תוכלו לעקוב אחרי הצרעה כל הדרך אליו. אנחנו ממליצים לכם שלא לסכן את עצמכם בניסיון לטפס על עצים או גגות, ופשוט הזמינו אותנו לאיתור הקן, הדברת הצרעות ופינוי הקן מהאזור. ניטור קן צרעות לא יהווה תוספת עד כדי כך משמעותית למחיר, ומה שכן ישפיע על המחיר באופן בולט יותר זה המיקום שבו יימצא הקן, אשר ישפיע על אופן ההדברה הנדרש. יתכן שנמצא את הקן במקום שהגישה אליו היא נוחה מאוד – למשל, קן צרעות בחלון של חדר שינה שנמצא בקומה הראשונה של בית פרטי, ועל ההדברה לא תצטרכו לשלם יותר מ-400 שקל.

דילוג לתוכן