להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

אודות

אודות חברת SOS צרעות 

חברת SOS צרעות היא חברת ההדברה מס' 1 בארץ לטיפול בצרעות ובקני צרעות, כשאנחנו מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית רחבה כבר למעלה מ-10 שנים, עם התמחות בצרעות. אנו מסורים לעבודתנו וללקוחותינו ומבטיחים לספק לכם את השירות הטוב ביותר שמגיע לכם במחיר הזול ביותר שיש. אין שום קן צרעות שאיננו יכולים להדביר, ואנו מפנים כל קן שהדברנו כך שלא תצטרכו להתמודד עם הלכלוך שנותר לאחר ההדברה.

 

למה לבחור דווקא בנו?

√ משתמשים בחומרי הדברה ירוקים – התרסיסים והאבקות שבהם אנחנו משתמשים מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ובעלי רמת רעילות נמוכה מאוד לאדם.

√ למעלה מ-10 שנות ניסיון – טיפול בצרעות מצריך הרבה ידע והכרה של כל סוגי הצרעות הקיימים בארץ והשיטות המתאימות להדברתן.

√ הדברה בשיטות בטוחות – הדבר שהכי חשוב לנו זה לוודא שלא תהיה סכנה למי שנמצא בסביבת ההדברה, בין אם אלו בני בית, שכנים או עוברי אורח. כל הדברה שאנחנו מבצעים נעשית תוך שמירה על כללי בטיחות נוקשים.

√ אחריות לחצי שנה – הצרעות פעילות רק במשך העונות החמות, ולכן אנחנו מספקים לכם למעשה אחריות למשך כל עונת הצרעות לאחר ההדברה.

√ שירות בפריסה ארצית רחבה – לא משנה איפה אתם נמצאים, תוכלו להזמין אותנו לטיפול בצרעות, כשאנחנו מעסיקים מדבירים מומלצים ומנוסים שפועלים בכל רחבי הארץ.

√ זמינות מידית 24 שעות ביממה – תוכלו להזמין הדברת צרעות גם באמצע הלילה או במהלך סוף השבוע ואנחנו נהיה אצלכם תוך פחות משעה להדברת קן הצרעות.

√ מתחייבים להצלחה ב-200% – לא היה מקרה אחד שבו נכשלנו בהדברה, ואנחנו מתחייבים לפתור לכם את בעיית הצרעות תוך טיפול אחד בלבד.

דילוג לתוכן