לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

צרעות בחלון

הדברת צרעות בחלון עם 100% הצלחה – במחיר משתלם

איך ולמה מגיעות צרעות לחלון, איך מדבירים את הקן שלהן, מה אפשר לעשות אם אין גישה נוחה לחלון וכמה עולה הדברת צרעות בחלון? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו.

צרעות בחלונות הן למעשה צרעות בבית, והן מסכנות בעקיצות את כל בני הבית, כולל בעלי החיים והילדים הקטנים שלכם, וגם את השכנים שלכם. הן יכולות להתמקם בכיס החלון או בארגז של תריס, וגם אם יש על החלון רשת נגד מעופפים, זה לא ימנע מהן להיכנס ולצאת משם כאוות נפשן. ראיתם את זה קורה ונבהלתם? אל תדאגו – הרימו טלפון לחברת SOS צרעות ואנחנו נגיע אליכם תוך שעה להדברת הצרעות והקן במחיר משתלם. אנחנו מבטיחים לכם הדברה מוצלחת ב-200%, ותקבלו מאיתנו אחריות שתאפשר לכם להזמין אותנו בשנית בחינם לטיפול בצרעות במידה וחזרו.

 

הזמינו הדברה נגד צרעות בחלון בכל גובה
חיסול קן צרעות בחלונות עם אחריות מחיר מ-250 ₪
ניטור הקן, ריסוס, פירוק הקן ופינוי
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה מהירה – תוך שעה אצלכם!

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

קן צרעות בחלון

למה יש לי קן צרעות בחלון?

אם יש קן של צרעות אצלכם בחלון, זה סימן לכך שהייתה צרעה מלכה שנכנסה לתרדמת חורף בחלון שלכם, ובתחילת האביב היא הקימה שם את הקן החדש שלה. זה למעשה אומר שבשנה הקודמת ככל הנראה היו צרעות בחצר או בסביבת הבית שלכם ולא טיפלתם בקן שלהן בזמן. לכן כדאי תמיד להזמין מדביר צרעות מומלץ בזמן ולא לחכות לחורף שהצרעות ייעלמו – הן יחזרו. אז למה דווקא בחלון? מכיוון שהצרעות נמשכות לאור יום, והמלכה בוחרת דווקא בחלון מאחר שהיא מבינה שמשם תוכל להשיג מזון גם מחוץ לבית וגם בתוכו. למעשה, צרעות בחלון זה דבר נפוץ מאוד, אז אל תפחדו שזה קרה לכם – אנחנו נדאג שתישארו בטוחים.

קן צרעות מעל החלון

קן צרעות קטן מעל החלון

 

איך לטפל בקן צרעות בחלון?

היזהרו שלא לנסות לרסס את קן הצרעות לבד! סביר מאוד להניח שלא תצליחו להרעיל את כל הצרעות בשניות הראשונות, וברגע שבו הן יקלטו שדבר מה מסכן את הקן שלהן, הן מיד יצאו לתקוף אתכם. יחד עם זאת, קשה מאוד להדביר אותן שם בעזרת תרסיס רגיל, ולכן לנו יש שיטה אחרת ומקצועית יותר להדברת הקן – בעזרת מאבקת. המאבקת מפזרת אבקה שרעילה לצרעות וגורמת לה להתפשט, כך שגם צרעות שהצליחו לברוח מהקן לא ישרדו ופשוט יפלו בזמן תעופה. אנחנו כמובן לובשים על עצמנו ציוד מגן לכל אורך ההדברה, ואחריה אנחנו מבצעים פינוי קן צרעות מהחלון. מאחר שהמלכה נמצאת בתוך הקן ומתה גם כן, אם היו צרעות נוספות שלא שהו בקן הן לא יחזרו להתעופף בביתכם.

קן צרעות קטן בתריס גלילה

קן צרעות בתריס גלילה

 

מה עושים אם אין גישה לחלון?

לעיתים הצרעות בוחרות להתמקם בחלונות של מבנים שבהם לא גרים אנשים, ואם הם נמצאים בקומה גבוהה, זה כמובן מונע את האפשרות להיכנס לבית ולהדביר אותן מקרוב. אך האם זה אומר שצריך לתת לקן לפעול ולסכן את כל מי שחי סביבו? כמובן שלא! במצב שכזה סילוק צרעות מהחלון יעשה מלמטה ובעזרת מאבקת עם ידית ארוכה שיכולה להגיע לקומות גבוהות. נשתמש גם בסולם או אפילו במנוף במידת הצורך כדי לבצע את עבודתנו כמו שצריך – אנחנו מתחייבים להצלחה!

 

כמה עולה ריסוס קן צרעות בחלון?

מאחר שב-99% מהמקרים מדובר בעבודה פשוטה של טיפול בקן צרעות במקום ידוע מראש ושהגישה אליו נוחה, המחיר להדברת צרעות ינוע בין 250-400 ₪. במחיר זה כלולה גם האחריות שאתם מקבלים מאיתנו לתקופה של חצי שנה – הארוכה ביותר שניתנת. במקרים נדירים שבהם יהיה צריך להדביר חלון בגובה מבחוץ, המחיר יוכל לעלות עד ל-700 ₪. אתם יכולים כבר עכשיו לקבל הצעת מחיר לפי המקרה הספציפי שלכם בטלפון – ללא התחייבות!