להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

צרעות בחצר

הדברת צרעות בחצר לכל העונה – במחיר מומלץ!

למה יש לכם צרעות בגינה, איפה צריך לחפש את קן הצרעות, מה יעשה מדביר מומלץ כדי לטפל בקן ובצרעות וכמה עולה להדביר צרעות בחצר? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו.

סוף סוף הגיע יום קיץ מושלם ואתם בחצר מכינים בשר על האש לכל המשפחה, כשלפתע קולות זמזום גורמים לכם להסתכל אל מעבר לכתף ולהבין שמתעופפת לצדכם צרעה. היא מריחה את ניחוח הבשר שעולה מן המנגל ואחריה יגיעו עוד, כי מה שהיא מסמלת זה שיש קן שלם של צרעות בגינה שלכם. אל תילחצו – אמנם עקיצת הצרעה עלולה להיות מסוכנת, אך אנחנו בחברת SOS צרעות נוכל להגיע אליכם תוך שעה אחת בלבד כדי לסלק במהירות את כל הצרעות כולל הקן שלהן. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר ומיד נצא לדרך אליכם.

 

הזמינו הדברה נגד צרעות בחצר עם אחריות
סילוק קן צרעות בגינה מחיר מ-250 ₪
טיפול ללא עלות במידה והקן חוזר לאותו מקום (בטווח של חצי שנה)
ניטור הקן בכל גובה, ריסוס, פירוק הקן ופינוי

מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

צרעות בחצר

מה מושך צרעות לגינה?

אם יש צרעות בודדות בגינה, תהיו בטוחים שיש קן שלם איפשהו בסביבה, ומומלץ מאוד שלא לדחות טיפול בקן צרעות גדול בגינה. מאחר שבכל עונה הצרעות מקימות לעצמן קן חדש, הן נודדות מפינה לפינה בחצר או מחצר לחצר ומחפשות מקום שיוכל לספק להן את התנאים הבאים:

1. מחסה – בסתיו זכרי הצרעות מתים אחרי שהם מפרים את המלכה, והיא מחפשת מקום בטוח, חמים ומוגן שבו תוכל לשרוד את החורף. כך יכלה להגיע צרעה לגינתכם, כשהיא מצאה באזורה קיר מבודד או חריץ שבו היא יכלה להתגונן מפני טורפים והקור.

2. מקור מזון – אחרי שהמלכה ישנה לאורך כל החורף, הצרעות העובדות יוצאות לחפש עבורה מזון. אם הצרעות אכן ימצאו מזון בגינתכם, הן יישארו שם ויקימו קן חדש. לדוגמה, טייחת שחורת-חזה תישאר אם תמצא בגינתכם עכבישים, מהם היא ניזונה.

3. שאריות מזון – הצרעות אמנם יצודו את מזונן, אך הן מעדיפות כמובן ארוחה קלה יותר להשגה וכזו שמלאה בחלבון, כמו שאריות בשר שנותרו על מנגל מלוכלך.

4. סוכר – ככל שמתקרבים לסתיו הצרעות מחפשות יותר סוכר ופחות חלבון, והן ימצאו אותו בפירות שנושרים מהעצים בגינה, שתייה מתוקה שנשפכה על הרצפה וכדומה.

5. פרחים – הצרעות נמשכות לצוף ולריחות של פרחים חזקים, כך שאם אתם מגדלים גינה פורחת, סביר להניח שתראו בה צרעות בין הפרחים.

 

קן צרעות בחצר לאחר פינוי

קן צרעות בחצר

 

איך למצוא קן צרעות בחצר?

כדי לאתר את קן הצרעות צריך להתחקות אחרי מסלול התעופה שלהן ולחפש לאן הן חוזרות מדי ערב. אם הקן נמצא בקרבת הבית, ודאו לסגור את החלונות שקרובים אליו על מנת שהצרעות לא יתעופפו לתוך הבית. בדקו היטב כל אזור שבו נושקים הקירות לשיפועי הגג, בכיסי חלונות או במחסן שבגינה שלכם. יתכן גם שהצרעות התמקמו בעליית הגג של הבית, לכן בדקו גם שם, אך היזהרו שלא להתקרב יותר מדי לקן ולא להטריד את מנוחתן של הצרעות – הן יהיו תוקפניות. לא יודעים איפה הקן? אל דאגה – אנחנו נאתר אותו בשבילכם.

 

טיפול בקן צרעות בחצר

 

איך מדבירים קן צרעות בחצר?

ההעדפה שלנו היא תמיד להדביר קן של צרעות בחצר בשעות הערב, מכיוון שבזמן זה כל הצרעות נמצאות בתוכו וכך אנחנו יכולים להדביר את כולן במכה. עם זאת, במידה ונדרשת הדברה דחופה נוכל להיפטר מהקן גם באמצע היום, והצרעות הנותרות ייעלמו במהרה מהאזור. אם יש כמות גדולה מאוד של צרעות סוררות, נשאיר מלכודת עם פיתיון שתתפוס את כולן תוך זמן קצר. ההדברה תיעשה על ידי ריסוס הקן לפי סוג הצרעות עם חומר ברמת רעילות נמוכה שמיועד לצרעות ושנמצא תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה, כמו דיפטרון א'.ס'. או צרעון. אם הקן הוקם בתוך חריץ בקיר, נוכל לאטום אותו לאחר ההדברה עם קצף פוליאוריטן כדי לוודא שהבעיה לא תחזור על עצמה לעולם.

 

כמה עולה הדברת צרעות בגינה?

הדברה לקן צרעות כולל סילוקו מהאזור עולה בין 250-400 ₪ ברוב המקרים, זאת אלא אם כן העבודה צריכה להתבצע בגובה רב או אם צריך לחפש את קן הצרעות. אם קן הצרעות נמצא בגובה, מחיר הטיפול בו יכול להגיע גם ל-700 ₪. חשוב לנו לציין שהמחיר שאתם משלמים על הדברת צרעות מקצועית כולל גם אחריות למשך חצי שנה, ומאחר שהצרעות פעילות רק למשך חצי שנה, למעשה ניתנת לכם הבטחה שלא תיתקלו עוד בצרעות למשך שנה שלמה. אם יצוץ קן צרעות נוסף במהלך תקופת האחריות אנחנו נגיע להדביר אותו במהרה ובחינם.

דילוג לתוכן