להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

סוגי צרעות

סוגי צרעות נפוצים בישראל – אנחנו מדבירים את כולם

צרעות הן מבין המזיקים המאיימים ביותר שקיימים, וחלק מהאנשים נרתעים מהם מסיבה טובה, שכן מי שאלרגי לצרעות עלול למצוא את עצמו במצב מסכן חיים במידה וייעקץ. יש בישראל כמה סוגי צרעות, חלקן טורפות וחלקן טפיליות, אך בנוגע להדברתן אנחנו בחברת SOS צרעות נתמקד רק בסוג הטורף. הצרעות הטפיליות למעשה עוזרות לאדם על ידי כך שהן בעצמן מדבירות מזיקים אחרים, כמו למשל כנימות עלה, ולכן אינן מזיקות לכם. הצרעות הטורפות לעומת זאת מחפשות מזון – סוכר או בשר, בהתאם לעונה בשנה – ואת זה הן ימצאו בכל מקום שבו חיים אנשים.

אילו סוגים של צרעות קיימים ואיך מדבירים אותם? אנחנו יודעים!
הדברת צרעות כולל פינוי הקן מחיר נוח לכל כיס מ-250 ₪
סילוק קן צרעות מכל גובה כולל אחריות
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה בהתראה קצרה מאוד

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

סוגי צרעות בישראל

מה ההבדל בין סוגי הצרעות השונים?

בישראל תמצאו 4 סוגים של צרעות טורפות שמקימות קנים בסביבת האדם:

1. צרעת הפלח (פלכית)

2. צרעה מזרחית

3. צרעה גרמנית

4. צרעה טייחת שחורת חזה

יש כמובן עוד סוגים אחרים, אך אלו הן הצרעות שסביר להניח שתיתקלו בהן, שיטרידו את מנוחתכם ושתרצו להזמין הדברת צרעות כדי לפתור את הבעיה. ההבדלים המהותיים ביותר בין הצרעות האלה מתבטאים בקנים שלהן, כשכל צרעה בוחרת לעצמה מיקום אחר לקן – חלקן למשל מעדיפות להתמקם בפינות שבין קירות לתקרה או תחת תקרה משופעת, בעוד שאחרות יעדיפו להקים לעצמן קן מתחת לאדמה. הבדל נוסף שעשוי להיות בין סוגי הצרעות השונים הוא מידת האגרסיביות שלהן – חלקן נחשבות לתוקפניות יותר ועלולות לעקוץ מספר פעמים, בעוד שאחרות אינן תוקפניות כלל ואף לא עוקצות את האדם.

 

סוגי צרעות בארץ

 

האם ההדברה שונה בהתאם לסוג הצרעה?

את הצרעות ניתן להדביר ב-2 שיטות עיקריות: ריסוס או שימוש באבקה רעילה בעזרת מאבקת. ישנה גם שיטה שלישית, שהיא הצבת מלכודות, אולם היא משמשת למניעה ולא להדברת קן צרעות פעיל. הבחירה בחומר ההדברה תיעשה על ידי המדביר בהתאם למיקום הקן, ולכן ניתן לומר שבמידת מה סוג הצרעה תשפיע על סוג ההדברה שתיעשה. עם זאת, גם צרעות שמקימות קן באדמה עלולות להקים קן בחלל סגור בתוך הבית ולהצריך הדברה מסוג שונה, לכן המשתנה העיקרי שישפיע על סוג ההדברה הוא לאו דווקא סוג הצרעה עצמה, אלא מיקום הקן שלה.

דילוג לתוכן