להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

צרעות באדמה

הדברת צרעות באדמה כולל פירוק הקן עם אחריות!

האם צרעות באמת מקימות קנים גם באדמה, האם יש דרך מומלצת לטפל לבד בקן צרעות באדמה, איך מדביר מקצועי מטפל בקן שכזה וכמה עולה ההדברה? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו.

עקיצת הצרעה מפחידה כמעט כל אחד, ובצדק. על אחת כמה וכמה מפחיד לראות קן של צרעות על עץ שליד הבית או על אחד הקירות החיצוניים של הבית, אך האם יש דבר מפחיד יותר מלראות צרעות יוצאות מחור באדמה? איך הן הגיעו לשם? האם מסוכן לדרוך על האדמה מחשש שהצרעות ירגישו מאוימות ויתקפו? מה בכלל עושים אם מוצאים קן של צרעות בתוך האדמה? הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא שתישארו רגועים, ותרימו טלפון לחברת SOS צרעות. אל תחשבו לרגע שאין פתרון לבעיה, כי אנחנו נגיע אליכם תוך שעה, נדביר את הקן ונוודא שלא תצטרכו להיתקל שוב במקרה שכזה. חייגו וקבלו הצעת מחיר כבר עכשיו ללא התחייבות.

 

הזמינו הדברה נגד צרעות באדמה כולל טיפול בקן
ריסוס קן צרעות באדמה מחיר מבצע מ-250 ₪
ניטור קן צרעות במידה ורואים רק צרעות בודדות ללא קן
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה מהירה לכל מקום בארץ

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

קן צרעות באדמה

למה יש אצלכם קן צרעות באדמה?

הצרעה שמקימה לעצמה קנים באדמה היא הצרעה הגרמנית, אותה ניתן למצוא במרכז ובצפון הארץ בחודשי האביב והקיץ. צרעה גרמנית חיה בתוך מחילה שהיא יוצרת לעצמה באדמה, אשר נבנית בעזרת חומר דמוי נייר אפור שהיא מייצרת מסיבי צמחים שהיא לועסת ומערבבת עם רוק. אם אתם רואים צרעה בעלת רגליים צהובות, פלג גוף עליון שחור וחלק אחורי צהוב עם כתמים שחורים בצורת משולשים ומצדיהם נקודות, זה סימן לכך שזיהיתם את הצרעה הגרמנית, ואתם לא מדמיינים – זה אכן קן של צרעה גרמנית באדמה.

 

איך לטפל בקן של צרעות בחול?

יש לא מעט מקורות ברשת שיספרו לכם – פחות או יותר – איך להיפטר בעצמכם מקן הצרעות שנמצא מתחת לאדמה. עם זאת, עליכם להיזהר מכל שיטה שתמצאו, מכיוון שאף לא אחת תהיה בטוחה עבורכם. יש לדוגמה כאלה שממליצים לנסות להצית קן של צרעות שיוצאות מחור באדמה, אך לא רק שזה לא יעזור, אלא שזה רק יגרום לצרעות להפוך לתוקפניות ולנסות לעקוץ אתכם. אם תיעקצו, זה עלול להיות מסוכן מאוד עבורכם במידה ואתם אלרגיים לארס הצרעות. לכן מומלץ להזמין מדביר מקצועי שיעשה זאת עבורכם בשיטה בטוחה ויעילה שלא תסכן אף אחד.

 

איך להדביר קן צרעות באדמה באופן מקצועי?

הטיפול בקן הצרעות ייעשה בעזרת מאבקת, כשהמדביר יפזר בעזרתה אבקה רעילה ישירות לפתח של הקן. היעילות של השיטה הזו נעוצה בכך שהאבק נדבק לגופן של הצרעות, כך שאם הגיעו צרעות אחרות שנכנסו לקן ולא שהו בו בזמן ההדברה, הן למעשה יסחבו איתן את האבקה עמוק לתוכו וימשיכו להפיץ אותה ברחבי הקן. בסופו של דבר כל הצרעות שבקן ימותו – כולל המלכה – וזה ייקח כמה שעות או יום אחד עד שתפסיקו לראות צרעות שיוצאות מהקן. עדיף לבצע הדברת צרעות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות, מכיוון שבשעות אלו כל הצרעות נמצאות בתוך הקן.

 

כמה עולה ריסוס קן צרעות באדמה?

הדברה של קני צרעות באדמה היא קלה ופשוטה, ואם אתם יודעים איפה בדיוק נמצא הקן, אין סיבה שתשלמו יותר מ-250-300 ₪ להדברתו. אם אינכם יודעים איפה נמצא הקן, אנחנו נחפש אותו עבורכם, אולם תידרשו לשלם על כך מעט יותר – 350-400 ₪. כך או כך, אנחנו מתחייבים לפתור לכם את הבעיה בזול ובמהירות, ותקבלו מאיתנו אחריות למשך חצי שנה, שבמהלכה נחזור להדביר את הקן בשנית אם עדיין ימשיכו לצאת ממנו צרעות.

דילוג לתוכן