להזמנה מיידית:
053-352-5204

לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

צרעה גרמנית

הדברת צרעה גרמנית בטיפול אחד – עם אחריות לחצי שנה

איך מזהים צרעה גרמנית, מה ההבדל בינה לבין הצרעה המזרחית, איך מזהים את הקן שלה, האם היא מסוכנת, איך מדבירים אותה וכמה זה עולה? את כל התשובות תמצאו כאן.

באביב ובקיץ ניתן לראות במרכז ובצפון הארץ יותר ויותר צרעות גרמניות, אשר מהוות מטרד לא קטן עבור רבים, במיוחד אם הקימו קן בסביבת בתים או בתי עסק. אתם לא צריכים לחכות עד שיבואו העונות הקרות כדי שהצרעות ייעלמו, כי תוכלו להיפטר מהן כבר עכשיו בעזרת מדביר מומלץ של SOS צרעות. אנחנו מומחים לטיפול בכל סוגי הצרעות – כולל הצרעה הגרמנית והקן שלה – ונדאג שתקבלו הצעת מחיר משתלמת הכוללת אחריות למשך חצי שנה. הרימו טלפון עוד היום, קבלו הצעת מחיר ונוכל להיות אצלכם תוך שעה אחת בלבד.

 

הדברת צרעות גרמניות כולל חיסול הקן
הזמינו נגד צרעה גרמנית הדברה מקצועית
מחיר מ-250 ₪
פינוי קן צרעות באדמה ובחצר כולל פירוק
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה מיידית מהיום להיום

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

צרעה גרמנית

איך מזהים צרעה גרמנית לפי מראה?

כשאתם מדמיינים צרעה, סביר להניח שהתמונה שקופצת לכם לראש היא זו של הצרעה הגרמנית (Vespula germanica). ממרחק קשה להבדיל בינה לבין דבורה, אולם בניגוד לדבורים, הצרעות האלה אינן שעירות כלל וכלל.

מומלץ שלא תתקרבו יותר מדי לצרעה כדי לבחון את המראה שלה, אך אם תרצו לוודא שאכן מדובר בצרעות שמצריכות הדברה ולא בדבורים (שהדברתן אסורה על פי חוק), אלו הם הסימנים שעליכם לחפש.

מאפיינים זיהוי צרעה גרמנית
צורת גוף זהה בגודל ובצורה לדבורה
אורך גוף 12-16 מ"מ – המלכה יכולה להגיע גם לאורך של 20 מ"מ
דפוס צבעים צהוב בוהק עם כתמים שחורים בצורת משולש על החלק התחתון של הגוף ונקודות שחורות משני צדיהם
צבע רגליים צהוב
צבע מחושים שחור – מחושים ארוכים
צורת כנפיים הכנפיים מקופלות כשהצרעה לא בתעופה

 

צילום תקריב של צרעה גרמנית

תמונה של צרעה גרמנית

 

מה ההבדל בין צרעה גרמנית למזרחית?

קל מאוד להבדיל בין הצרעה הגרמנית לצרעה המזרחית על פי צבע הגוף בלבד: לצרעה הגרמנית יש צבע גוף שחור צהוב, בעוד שלמזרחית יש צבע גוף חום עם קצת צהוב על הפנים.

למה בכלל חשוב להבדיל בין צרעות שונות? הסיבה לכך היא שכל צרעה מקימה קן מסוג אחר ובמקום אחר, וכך למעשה אם אינכם יכולים למצוא את הקן, המדביר יוכל לדעת איפה לחפש אותו על פי זיהוי הצרעה.

הצרעה המזרחית לצורך העניין יכולה להקים קן כמעט בכל מקום – באדמה, בחריצים שבקירות, בארגזי תריסים וכדומה. לעומתה, אצל צרעה גרמנית קן יימצא כמעט באופן בלעדי באדמה.

 

מצאו את ההבדלים בין צרעה גרמנית למזרחית

צרעה גרמנית או מזרחית

 

איך נראה קן של צרעות גרמניות?

√ הקן של הצרעה הגרמנית נראה כמו מעין כדור נייר גדול, והוא בדרך כלל יימצא באדמה, למעט במקרים בודדים שבהם הצרעות יבנו אותו באזורים נסתרים במבנה, כמו למשל חריצים בקירות.

√ צריך לחפש את הקן שבאדמה מכיוון שהוא מוסתר, ובדרך כלל נמצא לצד בסיס גזע עץ, לאורך שיחים או באזורים סלעיים.

√ אם יש לכם רהיטים בגינה או אפילו מלונה של כלב, סביר להניח שתמצאו צרעות בגינה שהקימו את הקן שלהן תחתיהם, אך זאת רק אם לא נעשה בפריטים האלה שימוש.

 

האם עקיצה מצרעה גרמנית מסוכנת?

עקיצה אחת קטנה של הצרעה הגרמנית כואבת מאוד, אך אינה מסוכנת כלל – זאת כל עוד אתם לא רגישים לארס של צרעות. עם זאת, ילדים קטנים, אנשים קשישים ואנשים שאלרגיים לצרעות עלולים לפתח תסמינים מסכני חיים, ואם נעקצו מומלץ מאוד שיפנו לרופא לפני שמצבם יחמיר.

אם נעקצתם מספר רב של פעמים גופכם יוכל להיכנס למצב של הלם אנפילקטי, שיגרום לקשיי נשימה, ירידה בלחץ הדם ונפיחות בצוואר ובפנים.

 

איך מתבצעת הדברת צרעה גרמנית?

* את הצרעה הגרמנית מומלץ להדביר בין שעות הערב לשעות הבוקר המוקדמות, מאחר שבזמנים אלו כל הצרעות נמצאות בתוך הקן ואינן מחפשות מזון בחוץ.

* כך למעשה ביכולתנו לחסל את הקן יחד עם הצרעות ששייכות לו בטיפול אחד – זאת כמובן לאחר שמצאנו את הקן.

* אנחנו לובשים על עצמנו ציוד בעת הדברת צרעות מגן ומשתמשים בחומר שמכיל פיפרוניל בוטוקסיד, אשר נחשב לאחד מבין חומרי ההדברה המובילים בעולם והוא יעיל מאוד נגד חרקים מעופפים כדוגמת צרעות. החומר כמובן מאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, ואנו עושים בו שימוש ממוקד ישירות על קן הצרעות.

 

ריסוס צרעה גרמנית

צרעות גרמניות

 

כמה עולה להדביר צרעות גרמניות?

אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעת מחיר משתלמת והוגנת לטיפול בצרעות מכל סוג – כולל הצרעה הגרמנית. נגד צרעה גרמנית טיפול יעלה לכם בסביבות 250-700 ₪, כשמה שישפיע על המחיר זה הצורך של המדביר לחפש את הקן (אם אינכם יודעים היכן הוא נמצא) ומיקומו.

תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר מדויקת בטלפון כבר עכשיו – ללא התחייבות.

דילוג לתוכן