לקבלת הצעת מחיר
להדברת צרעות
חייגו: 053-352-5204

ממליצים עלינו
מה חדש

איך לטפל בקן צרעות

איך לטפל בקן צרעות באופן מקצועי לפי מיקומו?

בואו לגלות איך לטפל בקן צרעות באדמה, מתחת לגג, במזגן, בחלון ומחוץ לחלון – אלו הן השיטות של המקצוענים.

בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, צרעות לא מקימות קנים רק על עצים, אלא גם על מבנים ואפילו מתחת לאדמה, כמו במקרה של הצרעה הגרמנית למשל. אך לא משנה איפה נמצא הקן, הדבר היחידי שאתם רוצים שיקרה זה שהוא יחוסל ויפונה, וכאן בדיוק אנחנו – חברת SOS צרעות – נכנסים לתמונה. אם אתם רוצים לדעת איך לטפל בקן צרעות בצורה מקצועית, היום תלמדו כיצד אנחנו עושים את העבודה לפי מיקומו של הקן. חשוב לציין שלא מדובר כאן במדריך, אלא במידע לעיון בלבד, שכן זוהי עבודה מסוכנת שדורשת ציוד וידע מקצועיים.

 

לא יודעים איך מטפלים בקן צרעות? פנו אלינו!
טיפול בקן צרעות (כולל פינוי ופירוק)
 מחיר מ-250 ₪
טיפול בקיני צרעות בחלון, באדמה, במזגן – בכל גובה
מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
הגעה מידית מהיום להיום

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5204

איך לטפל בקן צרעות

איך לטפל בקן צרעות באדמה?

ראשית, כמו בכל מקרה אחר של טיפול בצרעות, יש לעטות על הגוף ציוד מגן. אנחנו נעמוד כ-4 מטר מהקן ונוודא מאיפה בדיוק מתעופפות הצרעות (למשל אם הקן נמצא תחת שיחים). לאחר שנזהה את מיקום הקן באופן מדויק נדביר אותו בעזרת מאבקת שמכילה חומר שנקרא Permethrin. אנחנו נכסה את הקן מכל הצדדים באבקה, וכל צרעה שתחזור לקן תחדיר את האבקה פנימה ובכך תסייע לנו להשלים את העבודה.

 

איך מטפלים בקן צרעות מתחת לגג?

זהו ככל הנראה האזור המועד ביותר לקני צרעות, וגם אם אתם לא יכולים לראות את הקן עצמו, תוכלו לראות צרעות יוצאות וחוזרות מהאזור שמתחת לגג. אם הקן נמצא בתוך חלל הבית, ההדברה תיעשה בחושך על מנת לוודא שהצרעות יהיו כולן בקן ולא יתעופפו לכיוון האור. אם מנגד הגישה לקן תהיה אך ורק דרך הגג עצמו, יש בידינו כמה אפשריות כדי להגיע אליו – שימוש בסולם או במאריך למאבקת.

 

איך מטפלים בקני צרעות במזגן?

במקרה של מזגן שבו יש קן צרעות טיפול ייעשה בעזרת מאבקת בלבד ולא בריסוס. לאחר מכן נפתח את המזגן על מנת לפנות את הצרעות המתות וכמובן את הקן עצמו. חשוב מאוד לפנות כל שארית קטנה של הקן, מאחר שהלכלוך שנותר אחרי הטיפול יוכל לפגוע במדחס אם לא יפונה כמו שצריך.

 

איך מטפלים בקן של צרעות בחלון?

בין אם הצרעות התמקמו בכיס החלון ובין אם בארגז תריס הגלילה שלו, חשוב לטפל בהן בהקדם מכיוון שהן עלולות לסכן מאוד את כל מי שחי בבית. הדברת צרעות במקרה שכזה תיעשה בדרך כלל בעזרת מאבקת אם יש פתח גישה רחב לקן, ואם דרך הגישה אליו היא צרה, נשתמש בתרסיס שיעזור לנו למקד את חומר ההדברה למקום שצריך שהוא יגיע אליו. לאחר מכן נוכל להוציא את החלון ממקומו ולפנות את שאריות הקן.

 

איך מטפלים בקני צרעות בגובה?

לעיתים קרובות נמצא קני צרעות מתחת למזגנים חיצוניים או מרפסות או באזורים אחרים שאי אפשר להגיע אליהם מלמטה אפילו עם סולם או מאריך למאבקת. במצב שכזה יש לנו כמה אפשרויות: האחת והעדיפה היא דרך החלון או המרפסת שצמודה אליו, משם נוכל להגיע לקן עם מאריך למאבקת ברוב המוחלט של המקרים. אם זה לא מתאפשר, נצטרך להשתמש במנוף שיעזור לנו להגיע אל הקן וכן יסייע לנו לבצע פינוי קן צרעות בנוחות. השימוש במנוף עלול לייקר את עלות ההדברה, אולם אם תשלחו לנו תמונה של הקן נוכל לדעת מראש האם נצטרך להשתמש בו או לא, וכך ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת כבר במעמד השיחה הטלפונית.